Ürgüplü Hayırsever İbrahim Yiğit, İstanbul'da vefat etti

TESAN İletişim AŞ'nin kurucularından Hasan ve İrfan Yiğit'in babaları, Bekir Erdoğan'ın kayınbabası Hayırsever İbrahim Yiğit vefat etti.

Nevşehir 15.04.2020, 15:32 15.04.2020, 15:33
Ürgüplü Hayırsever İbrahim Yiğit, İstanbul'da vefat etti

Cenazesi İstanbul'da defnedilen hayırseverimiz İstanbul'da ticaretin en tabanından zirvesine ulaşan hayat yolculuğunda Ürgüp'te de bir çok hayır işine vesile oldu.

2008 yılında TESAN Fen Lisesi'ni Ürgüp'e kazandıran TESAN grubu, son olarak Gülsen ve İbrahim Yiğit Camii'nin (Osmanlı Cami) yapımında büyük katkılar sağladı.
Doğduğu topraklar Taşkınpaşa Köyünde de bir çok hayır işine imza atan İbrahim Yiğit'e Allah'tan rahmet, ailesi, sevenleri ve tüm Ürgüp'e baş sağlığı diliyoruz. 

Başkan Aktürk'ten Taziye Mesajı Hayırsever İbrahim Yiğit'in vefatı dolayısıyla yayımladığı taziye mesajında Başkan Aktürk, "Ürgüp'ümüzün değerli iş insanlarından İbrahim Yiğit'e Allah'tan rahmet, çok kıymetli ailesine ve TESAN İletişim AŞ'nin değerli yöneticileri Bekir Bey, Hasan Bey ve İrfan Bey'e baş sağlığı diliyorum. Hayırseverimizin Ürgüp'e kazandırdıkları eserlerle uzun yıllar adını yaşatmaya devam edeceğiz. " dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@