Ürgüp'te Akıl Almaz Olay! Balon Festivali Alanında 20 Köpeğin Saldırısına Uğradı!

Balon Festivalinin yapılacağı alanın girişinde bulunan babasına ait işyeri önünde oyun oynayan 9 yaşındaki küçük çocuğa etrafta bulunan yaklaşık 20 köpek saldırdı.

Nevşehir 27.08.2021, 23:22 30.09.2021, 11:24
Ürgüp'te Akıl Almaz Olay! Balon Festivali Alanında 20 Köpeğin Saldırısına Uğradı!

Köpeklerin saldırması sonucu ciddi şekilde yaralanan küçük çocuk, olayı gören babası ve çevresindekilerin müdahale etmesi sonucu son anda köpeklerin içerisinden alınarak olay yerine gelen ambulas ile Ürgüp Devlet Hastanesine kaldırıldı. Küçük çocuğun babası olayla ilgili şikayetçi oldu.

Defalarca benzer olayların yaşandığı ve yakın zamanda da Balon Festivalinin yapılacağı bu alanda gereken önlemleri almayan Ürgüp Belediyesi Yetkililerinin ne zaman önlem alacakları ise tam bir muamma.

Yorumlar (2)
Füsun 5 ay önce
Karınlarını doyurursanız r hiçbir sıkıntı olmaz.İnsanlar köpekleri kışkırtmazsa problem olmaz...
Metin 5 ay önce
aynı yerde bildirilmiş onlarca olay var. 2017 yılında yine bir çocuk canından oluyordu. kafa tasında onlarca dikiş vardı. hala basında haberleri duruyor. hep insanlar suçlu size göre. inşAllah sizi de ısırır bir gün o köpekler belki o zaman empati yapmayı, hayvan sevecez derken insanlara nasıl zarar verdiğinizi görür öğrenirsiniz.. eğer gerçek bir iyilik yapmak istiyorsanız o köpekleri daha uzak bir alanda besleyin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@