Seçen'e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

Kamu Kurum Ve Kuruluş Temsilcileri İle Sivil Toplum Teşkilat Yöneticilerinden Seçen'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir 07.05.2018, 17:31
Seçen'e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

Nevşehir’deki kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra sivil toplum örgütlerinin Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilen Atilla Seçen’i tebrik ziyaretleri sürüyor.

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Türkiye İş Kurumu Nevşehir İl Müdürü Arif Sıdık Barata, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri ile AK Parti Nevşehir İl Başkan Yardımcısı Salih Açıkgöz ve AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’i makamında ziyaret ederek, görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum teşkilatları ile el birliği içerisinde halkın hizmetinde olduklarını belirtti.

Nevşehir Belediyesi’nin öteden beri kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve sivil toplum teşkilatlarının yöneticileri ile birlik ve beraberlik içinde birçok örnek çalışmaya imza attığını dile getiren Seçen, bundan sonra da aynı kararlılık içerisinde bu çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@