Salaş’dan Türk Polis Teşkilatı'nın 174.Yılını Kutlama Mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, polis teşkilatının kuruluşunun 174. yıldönümü ve 10 Nisan Polis Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Nevşehir 09.04.2019, 15:58
Salaş’dan Türk Polis Teşkilatı'nın 174.Yılını Kutlama Mesajı
banner230

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş; “10 Nisan 1845 tarihinde kuruluşu gerçekleştirilen Türk Polis Teşkilatı’nın, 174. yıldönümünü hep birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Nevşehir Ticaret Borsası camiası olarak can ve mal güvenliğinin korunması, huzur ve güven ortamının sağlaması amacıyla, gece-gündüz çalışan, polislerimizin bundan önceki çalışmalarında olduğu gibi bundan sonra da başarılı olacaklarına inancımız sonsuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatı mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, Nevşehir’in güven ve huzuru için gayret gösteren emniyet teşkilatı mensuplarına teşekkür ediyorum. Görevlerini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyor, görevi başında bulunanlara ve emekli olanlara aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@