Rasim Arı, Radyo 50´in Konuğu Oldu

Bölgenin en çok dinlenen radyosu Radyo 50´de Şair, Yazar, Gazeteci Ayşe Paslanmaz´ın hazırlayıp Sunduğu “Gündem Özel” Programına Konuk Olan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Rasim Arı Nevşehir Gündemi ve projelerine dair Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu. Radyo 50´de Rasim Arı’nın konuşmalarından satır başları:”

Nevşehir 11.02.2019, 15:39
Rasim Arı, Radyo 50´in Konuğu Oldu

*Sözümüz söz !

‪Bu şehri tüm ülkede hatta tüm dünyada her zaman gündemde tutmaya devam edeceğiz.Sevdamız olan Nevşehir'i hak ettiği marka şehir haline dönüştürebilmek ve bu memleketin güzel insanlarının yüzünde bir tebessüm bırakabilmek için “BirHayalimizVar” dedik ve şimdi hayallerimizi gerçeğe dönüştürme zamanı., Memleket sevdamızı sırtımıza yüklenip Gönüllere dokunmaya, Sevdamız adına mücadele etmeye devam ediyoruz.

‪Aşkınan koşuyoruz ve yorgunluk yok hamdolsun.

*Nevşehir’in dört farklı bölgesinde açacağımız Hanımlar Lokalinde Nevşehirli bayanlarımızın yaptıkları ürünler Nevşehir Kalesi’nde satışa sunulacak, elde edilen gelir Hanımlar Lokalinde çalışan bayanlarımıza dağıtılacak.

*Nevşehir’in özellikle yeniden takımların en favori kamp merkezi olabilmesi için projelerinin olduğunu aktaran Rasim Arı şehir merkezinde turizmi canlandırılabilmesi için Dünyanın en büyük yer altı şehrini faaliyete geçireceklerini,

*Nevşehir’den geçen hızlı treni kullanan turistin yer altına kolayca ulaşabilmesi için çeşitli düşüncelerinin olduğunu ifade eden Rasim Arı, merkezdeki otopark ve araç yoğunluğunun önlenmesi için de proje hazırladıklarını vurguladı.

*Nevşehir’e yeni stat yapılması içinde yoğun çaba harcayacaklarını ifade eden Rasim Arı aday gösterilmemesi durumunda ise aday olacak kişiye destek vereceklerini belirtti.

Rasim Arı , Ayşe Paslanmaz´a “Radyo 50´in tasarım ve dekorasyonunu çok beğendiğini, radyonun ulusal bir havası bulunduğunu, güzel ev sahipliği içinde ayrıca çok teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar” diledi.

Radyo 50 Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Paslanmaz ise başkanlığa aday olacak tüm isimlerden Nevşehir’i kalkındıracak projeler üretmesini beklediklerini ifade ederek Arı’ya başarılar diledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@