Nevşehirliler Rasim Arı'yı Bağrına Basıyor

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, partili partisiz 7'den 77'ye herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Nevşehir 06.03.2019, 13:49
Nevşehirliler Rasim Arı'yı Bağrına Basıyor

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, 31 Mart Yerel Seçimlerine 25 gün kala halkıyla kucaklaşmaya devam ediyor. Vatandaşlarla buluşan ve esnafları ziyaret eden Rasim Arı, hem halkın isteklerini dinliyor, hem de yeni dönemde yapacağı hizmetlerle ilgili halkın görüşlerini alıyor.

Esnaf ve vatandaş buluşmalarına aralıksız devam eden Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, ziyaret esnasında hoş sohbetler gerçekleştirirken esnaflar ise Başkan Rasim Arı'yı 'Gönüllerin Başkanı' diye nitelendirdi.

31 Mart Yerel Seçimler öncesi heyecan günden güne artarken Seçime 25 gün kala, Nevşehirli herkesimden vatandaşlardan her geçen gün artan ilgi gören Rasim Arı; ofis çalışmaları ile birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretlerine durmaksızın devam edeceğine dikkat çekerek; "Halkımız neredeyse biz orada olacağız. Nevşehir'i ben değil tüm halkımızla birlikte, beraber yönetip sorunları birlikte çözeceğiz." dedi.

Sanayide, Okulda, Sokakta, Statta, Evlerde, İş Yerlerinde partili partisiz  7'den 77'ye her kesimin bağrına bastığı Rasim Arı, "Halkımızla iç içeyiz. Gördüğümüz ilgi alaka ve kalabalık bizlerin doğru yolda olduğu gerçeğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu güç ve destek arkamızda olduğu sürece inşallah 31 Mart akşamı bizler için bayram olacaktır" diye konuştu.


İŞİMİZ, GÜCÜMÜZ; HİZMET

Rasim Arı, “Bugüne kadar Nevşehir için birçok hayal kurduk, halkımızın sorunlarını gidermek ve Nevşehir'i ülkemizin parlayan yıldızı haline getirebilmek için kısa zamanda çok iş yapmamız gerekiyor. Önümüzdeki 5 yılda 15 yıllık hizmeti Nevşehir’e getirme niyeti içindeyiz. Rabbim inşallah bunun için gayret gösterebilme fırsatını bize verir ve şerefli milletimizin hizmetkârı oluruz” dedi.

HEP BİRLİKTE BÜYÜYECEĞİZ’

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, vizyoner belediyecilikle Nevşehir'i her alanda hak ettiği değere kavuşturacaklarının altını çizdi.

Vizyoner bir belediyecilikle hizmet edeceklerinin altını çizen Arı, sözlerini şöyle tamamladı: “Nevşehir'i herkesin huzur içinde yaşadığı, esnafın her sabah dükkanını mutlulukla açtığı, yarınımız olan gençlerin iyi eğitim alabildiği, turizm ve sanayi yatırımları ile gelir sıkıntısı olmayan, canlı ve yaşanabilir bir merkez haline getirmek istiyoruz.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@