Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Yönetiminden Seçen'e Veda Ziyareti

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’i makamında ziyaret ederek, 11 ayı aşkın belediye başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği hizmetler için teşekkür etti.

Nevşehir 27.03.2019, 13:12 27.03.2019, 14:30
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Yönetiminden Seçen'e Veda Ziyareti
banner230

Yönetim Kurulu üyeleri Selma Küçükgül ve Alpaslan Körükçü ’nün de eşlik ettiği ziyarette konuşan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, görev yaptığı süre içerisinde alt ve üst yapı hizmetlerinin yanı sıra, halkla oluşturduğu sıcak ilişkilerle örnek bir çalışma yürüttüğü için Belediye Başkanı Atilla Seçen’e teşekkür etti ve bundan sonraki hayatında sağlık ve başarı temennisinde bulundu.

Başkan Seçen ’de ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Seçen : “ Her zaman ifade ettiğim gibi ‘Mahkeme Kadıya Mülk Değil’ , dolayısıyla bizlerde bu koltuğu günü geldiğinde bu şehre hizmet edecek bir kardeşimize teslim edeceğiz. Sivil toplum örgütleri ve vatandaşlarımızın bizleri her zaman güzel sözlerle hatırlaması bir onur ve kıvanç veriyor bizlere. Bende sizlere teşekkür ediyor, gazeteci arkadaşlarımın görev sürem içerisinde bizimle gösterdiği sıkı işbirliği için sonsuz teşekkürlerimi iletiyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Ekici, ziyaretin anısına Belediye Başkanı Seçen’e hediye takdim etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@