Nevşehir Doğa Kolejinde Kahvaltı Etkinlikleri Devam Ediyor

Nevşehir Doğa Koleji, kahvaltı etkinliklerine Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi öğretim üyeleri ile devam etti. Doğa Koleji idareci ve öğretmenleri, Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Nevşehir 09.03.2019, 15:04
Nevşehir Doğa Kolejinde Kahvaltı Etkinlikleri Devam Ediyor

Etkinliğe Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Meydan, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Abdülkadir Uzunöz, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Becit İşçitürk ve çok değerli hocaları katıldı. Kıymetli hocalarımız, Nevşehir Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Halis Uluer, Kampüs Müdürü Sabahattin Yılmaz ve diğer idareci ve öğretmenlerle hem kahvaltı yaptı hem de eğitim konusunda sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular.

Okul yemekhanesindeki kahvaltıdan sonra kampüsü gezen değerli hocalarımız, Nevşehir Doğa Kolejinde öğrenciler için eğitim öğretim faaliyetine uygun, ferah, kullanışlı, çağdaş, teknolojiyle uyumlu, hijyenik, sağlıklı her türlü ortamın oluşturulduğunu belirterek bu imkanları sağladıkları için tüm yönetim kadrosuna teşekkürlerini ilettiler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@