Nevşehir Belediyesi’nin Web Sitesi Yenilendi

Nevşehir Belediyesi resmi web sitesi olan www.nevsehir.bel.tr yenilenen görünümüyle hizmet vermeye başladı. Kullanıcı dostu tasarıma sahip olan yeni sitede bilgiye erişim artık daha kolay.

Nevşehir 28.06.2018, 13:41
Nevşehir Belediyesi’nin Web Sitesi Yenilendi

Nevşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından tasarlanan mobil uyumlu web sayfasının yeni ara yüzü, sadeliği ve kolay erişebilirliliği ile beğeni kazandı. E-belediye işlemlerinin online yapılabildiği sitenin güvenlik uygulamaları da yeni önlemlerle artırıldı.

Fonksiyonel tasarımı ile dikkat çeken web sitesinde güncel haberlere, etkinlik takvimine ve duyurulara artık daha hızlı ulaşılabilecek.

Yenilenen web sitesinde “Başkanımız, E-Belediye, İhale İlanları, Yayınlarımız, 153 Çağrı Merkezi, Nikah İşleri, Belediye Meclisi, Belediye Birimleri, Belediye Encümeni, Online Vezne, Sicil Sorgulama, Bilgi Edinme, haber ve duyurular, Nöbetçi Eczane, Vefat Edenler, Kapadokya ve Nevşehir fotoğraf ve video galerisi,” gibi uygulamaların yanı sıra kurumsal internet sitelerine de bağlantı veriliyor.

Yeni web sitesinin ardından İOS ve Android işletim sistemlerinde çalışan Nevşehir Belediyesi mobil uygulaması da yenilenerek kısa sürede hizmete sunulacak.

banner230
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@