Kocatepe Kahveevi "Yalan Dolan" ekibini konuk ediyor!

Sinema ve Tiyatro Oyuncusu Cengiz Küçükayvaz ve "Yalan Dolan" tiyatro ekibi Nevşehir Kocatepe Kahveevi'nde düzenlenen söyleşide hayranları ile bir araya gelecek

Nevşehir 07.03.2019, 17:26 07.03.2019, 17:42
Kocatepe Kahveevi "Yalan Dolan" ekibini konuk ediyor!

Cengiz Küçükayvaz tiyatrosunun sahnelediği "Yalan Dolan" isimli tiyatro gösterisinin oyuncuları 8 Mart 2019 Cuma günü Saat 14.00-15.30 arasında Nevşehir Kocatepe Kahveevi'nde sizi söyleşiye bekliyor.

Senaristliğini ve yönetimini Cengiz Küçükayvaz'ın üstlendiği "Yalan Dolan" adlı tiyatro oyununda, Züleyha Karyağdı, Hilmi Erdem, Onur Şan, Ethel Mülinas, Eray Türk, Tarık Karyağdı, Kirkor Dinçkayıkçı yer alıyor. Yaklaşık 45 gün prova süreci yaşayan oyunun perde arkasında ise 24 kişilik ekip çalışıyor.

Oyunun konusu ise özetle şöyle:

"Birbirleriyle çok sıkı fıkı olan dört arkadaş ve onların eşleri, belediye meclis üyesi arkadaşlarının ve karısının evlilik yıl dönümlerini kutlamak için akşam yemeğine gelirler fakat ilk gelen çift, arkadaşını kulağından yaralanmış olarak bulur. Ne yapacaklarını düşünürken yavaş yavaş diğerleri de eve gelmeye başlarlar. Olay başta gizlenir ve yalan söylenir ama diğer misafirlerin şüphelenmesi üzerine olayın nasıl olduğunu anlamaya ve anlatmaya başlarlar, üstelik meclis üyesinin karısı da ortalarda yoktur. Bir süre sonra olaya polis karışır ve bu kez de olayı polisten gizlemek için herkes başkasının rolüne bürünür."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@