İçme Suyu Ana İsale Hattındaki Arıza Giderildi

Nevşehir’de çeşitli mahallelerin içme suyu ihtiyacını karşılayan eski ana isale hattında meydana gelen arıza giderildi. Dün gece saatlerinden itibaren arızadan dolayı su kesintisinin yaşandığı mahallelere yeniden su verilmeye başlandı.

Nevşehir 04.09.2020, 09:53
İçme Suyu Ana İsale Hattındaki Arıza Giderildi

Nevşehir İtfaiye Müdürlüğü arkasındaki Kadirak Deresi mevkiinde bulunan içme suyu ana isale hattında dün gece saatlerinde arıza meydana geldi. 2000 Evler, Güzelyurt, 15 Temmuz, Cevher Dudayev, Emek, Bahçelievler, 20 Temmuz ve Kıratlıoğlu Mahallelerini etkileyen arızaya Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri müdahale etti.

Belediye ekiplerinin sabah saatlerine kadar süren çalışması sonrasında arıza giderilirken 2000 Evler Mahallesi Devlet Hastanesi civarı ve üniversite TOKİ bölgesi haricinde su kesintisinin yaşandığı tüm mahallelere yeniden su verilmeye başlandı.


 


 


 

Yorumlar (6)
Susuz Vatandaş 1 yıl önce
Güzelyurt mah. halen sular kesik. 16 saattir suzusuz. Çoluk çocuk perişan. Suyumuzu ivedi verin.
Susuz ve perişan 1 yıl önce
Sular verildi mi...hala su yok..
AntiTEFECİLER 1 yıl önce
Güzelyurt da cuma vaktine 1 saat kala su kesildi CUMA BUGÜN CUMA abdest alacağız çok şükür camiden aldık abdesti daha su yok en sıcak günde
MeymenetsizTEFECİLER 1 yıl önce
Siz haberciler o oraya gitti şu açılışı yaptı haberimi yapacaksınız etikmi sizce Güzelyurt da halen su yok EN SICAK GÜNDE
oTTo38 1 yıl önce
15 Temmuz Mahallesinde Pazar 15.34 itibarıyla su yok. Belediyeyi arıyoruz su verildi diyorlar. Yalan söylüyorlar. Su verilse sudan önce hava gelir diye biliyorduk ama bildiklerimizde yalanmış meğerse. Yazık Belediye 153 hattındaki arkadaşlara ömürlerinde hiç bu kadar yalan söyletilmemiştir.
oTTo38 1 yıl önce
Yorumları iyi yapsaydık çabucak yayınlanırdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@