Doğa Koleji Nevşehir Kampüsü Açılıyor

Doğa Koleji 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Nevşehir'de yeni kampüsünü 01 Eylül 2018 Saat 14.00 da açıyor.

Nevşehir 30.08.2018, 19:25 01.09.2018, 11:36
Doğa Koleji Nevşehir Kampüsü Açılıyor

Doğa Koleji Nevşehir Kampüsü Genel Müdürü Sebahattin Yılmaz yaptığı açıklamasında ;

Derdi eğitim olanlara
Sevdası eğitime çıkanlara
Mum olup yananlara
Kalemini kuşanıp seferberliğe çıkanlara
Selam olsun.
Kıymetli meslektaşlarım okullarımızın açılışına sayılı günler kala,Malazgirt'i ve Alparslan'ı daha yeni yadetmişken,girdiğimiz sınıflarda gözüne baktığımız her çocuğun kalbinde ve ruhunda beyaz elbiseler içinde atının üstünde ordusuna seslenen Alparslan yada " Ya İstanbul beni alır yada ben İstanbul'u" karlılığında, hadise mazhar Fatih, veya ateş yakmak için bile doğru dalı arayan doğruluk timsali Yunus, belkide "Ne olursan ol gel" diyen hoşgörü kapısı Mevlana, Türkün medeniyet mührünü çağlara vuran Koca Sinan, damarlarında vatan akan Seyit onbaşı, rusa attığı tokat türk tarihinin namus nişanesi olarak tarihe asılı duran Nene Hatun, vatan için askerlerine taaruzu değil ölmeyi emredebilen büyük komutan,devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk,veya saymakla bitiremeyeciğimiz binlerce kahramandan biri geleceğimizin bir kahramanı gizli olabilir.
Her şeyin birle başladığı ilkesinden hareketle, ruhuna dokunduğumuz her çocuğumuzun ülke yönetiminde,bilimde,edebiyatta sanatta yada düşman karşısında bir kahramana dönüşebileceğini bir an bile unutmamamız gerektiğine inanıyor hepinizin eğitim öğretim yılını kutluyorum. 
Neden bu gün?
Çünkü bu gün saat 14 te Nevşehir'de yukardaki inanç bakış açısı ve idealle Doğa Koleji açılıyor. NEVŞEHIR'İN EĞİTİME BAKIŞ AÇISINI VE STANDARDINI DEĞİŞTİRECEĞİNE İNANDIĞIMIZ OKULUMUZUN NEVŞEHİR'E VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLERKEN BÜTÜN DOSTLARIMIZI AÇILIŞIMIZA BEKLİYORUZ. dedi

Doğa Koleji 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Nevşehir'de yeni kampüsünü 01 Eylül 2018 Saat 14.00 da açıyor.

Yorumlar (1)
YIldız Yıl 3 yıl önce
Hayırlı olsun. Ancak Doğa kolejinin Türkiye'de eğitimin lideri olmadığı kesin.
Nevşehir'de çok başarılı kolejler var, ancak 4.sıradan yarışa girebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@