Çocuklarında gönüllerini fethetti

Nevşehir Merkez Esentepe Mahallesi Muhtar adayı İbrahim Uysal tarafından çocuklara özel ücretsiz etkinlikte gösteri düzenledi.

Nevşehir 27.03.2019, 13:41
Çocuklarında gönüllerini fethetti
banner230

NEVŞEHİR(MHA) Esentepe Mahallesi Muhtar adayı İbrahim Uysal çocuklarında gönüllerini fethetti. Yaklaşan yerel seçimler öncesi Nevşehir'de yaptığı farklı etkinliklerle gündeme gelen Esentepe Mahallesi Muhtar adayı İbrahim Uysal, bu kez de çocuklar için ücretsiz etkinlikte gösteri düzenledi. 

Esentepe mahallesi Göktürk Parkında düzenlenen ücretsiz gösteriyi izlemeye gelen yaklaşık 250 çocuk, okul çıkışında günü gönüllerince eğlenerek geçirdi.

Amaçlarının çocukları eğlendirmek olduğunu belirten İbrahim Uysal, "Amacımız mahallemizdeki çocuklarımızı tablet, cep telefonu, bilgisayar masalarından kurtarıp, tıpkı eskilerde olduğu gibi sokak oyunlarıyla birbirleriyle kaynaşmalarını temin ederek hoşça vakit geçirmelerini temin etmek. Bugün ki etkinliğimizde yaklaşık 250 çocuğumuzu palyaço ve Çizgi film kahramanları tweeti Tom ,Jerry silvester Mickey ve mouse gösterileriyle elimizden geldiğince mutlu etmeye çalıştık. Yaptığımız etkinliği aileler ve çocuklar çok hoş karşıladılar. Etkinliklerimize katıldıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Bu organizasyon sadece bir fragmandı devamı 31 Mart sonrası seçilmemiz durumunda bu tür etkinliklerimiz inşallah devam edecektir. Yarınlarımız, geleceğimiz çocuklarımızın mutlu olması bizleri de çok mutlu etti" dedi.

Programa katılan Nevşehirli, Afrin Gazisi Zeki Didinmez'in sürpriz ziyaretine çocuklar büyük ilgi gösterdiler. 

Didinmez, “Bu tür etkinliklerin gerçekten çocuklarımız için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Benzer etkinliklerin diğer çocuklarımızın da eğlenmeleri için tüm mahallelerde de yapılmasını arzu ederim. Bu vesile ile böylesine güzel bir organizasyona imza atan Gazeteci abimiz Muhtar adayı İbrahim Uysal beyi tebrik ediyor, seçimlerde kendisine başarılar diliyorum" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@