Borsa Başkanı Salaş'tan Seçen'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Ticaret Borsası(NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve Meclis Başkanı Mehmet Havalı, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’i makamında ziyaret etti.

Nevşehir 07.05.2018, 18:01
Borsa Başkanı Salaş'tan Seçen'e Hayırlı Olsun Ziyareti
banner230

Nevşehir Ticaret Borsası(NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve Meclis Başkanı Mehmet Havalı, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’i makamında ziyaret ederek, görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve Meclis Başkanı Mehmet Hava'yı makamında kabul ederek bir süre görüşen Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir’in en büyük sivil toplum örgütlenmesine sahip kuruluşlardan biri olan NTB’nin özellikle tarımsal gelişme ve kalkınma noktasında önemli bir misyon üstlendiğini ifade etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Seçen, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum teşkilatları ile el birliği içerisinde halkın hizmetinde olduklarını belirtti. Nevşehir Belediyesi’nin öteden beri kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve sivil toplum teşkilatlarının yöneticileri ile birlik ve beraberlik içinde bir çok örnek çalışmaya imza attığını dile getiren Seçen, bundan sonra da aynı kararlılık içerisinde bu çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğrafla son buldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@