Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği 3 Yaşında

Gönüller yapmaya geldik sloganıyla yola çıkan Derneğimiz Mayıs 2015’te Pazar yeri içinde kurularak devletimizin ve milletimizin hizmetine başlamıştır.

Nevşehir 07.05.2018, 13:34
Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği 3 Yaşında

Yapılan sosyal inceleme sonucunda belirlenen 27 aile Paranın geçmediği markette alışverişini yaparak huzurlu bir şekilde evlerine döndüler.

Beşir Derneği Nevşehir Temsilcisi Taner DÜZGÜN: Beşir Derneği amacı: ihtiyaç sahiplerinin rencide olmadan mağazaya giderek belirlenen miktarda ihtiyaçlarını bu markette yaparlar. Bu markette hayır sahibinin, ihtiyaç sahibini görmeden ihtiyaç sahibinin de mahzun ve mahcup edilmeden kendi ihtiyaçlarını kendisinin belirleyerek ihtiyaçlarını temin ederler.

DÜZGÜN: Siz değerli Nevşehir halkımızın yapmış oldukları hayırları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmada bir köprü görevi olarak bu vazifeyi kendisine üstlenen Nevşehir Beşir Derneği olarak 3’üncüi yılımızda ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ederek; Derneğimize bağışta bulunmak isteyenlerin aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirler dedi.

NEVŞEHİR BEŞİR DERNEĞİNE ULAŞMAK İÇİN İLETİŞİM NUMARALARI

0535 354 48 79- 0532 684 73 78

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@