AK Partide gözler genel merkezde

AK Parti’de teşkilat içi temayül yoklaması yapıldı. Temayülden bir gün önce yine teşkilat içi toplantıda kendilerini tanıtan milletvekili aday adayları Rabia işaretleriyle tüm teşkilatlara selam çaktı.

Nevşehir 05.05.2018, 12:23
AK Partide gözler genel merkezde

Hafta sonunda yapılan temayül yoklamasının ardından gözler parti genel merkezine çevrildi. Temayül yoklamasının ardından kamuoyunda spekülasyonların da artacağı aşikar. Yoklamadan birinci çıktığını iddia edenlerin sayısı geçtiğimiz seçimlerde olduğu gibi bir hayli fazla olacak. Kamuoyuna açıklanmayacağı belirtilen temayül yoklamasının ardından hafta başından itibaren aday adaylarının yoğun bir ziyaret trafiğine girmeleri de bekleniyor.

Öncelikle parti teşkilatlarını, daha sonrasında ise partiye yakın sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeleri beklenen Milletvekili aday adaylarının bu ziyaretlerde verecekleri mesajlarda büyük önem taşıyor.

Temayül sonuçlarının adayların ve sıralamalarının belirlenmesinde ne kadar etkili olup olmayacağı bilinmez iken, geçtiğimiz dönemlerde temayül yoklamalarından ilk sırada çıkıp aday gösterilmeyen birçok ismin olduğu da biliniyor.

Kaynak: Kaynak: Manşet Haber Ajansı (MHA)
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@