AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe,

Nevşehir 09.08.2018, 08:16
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün, İl Özel İdare Genel Sekreteri Savaş Benli ile Ürgüp ilçesine bağlı Mazı Köyünü ziyaret etti. AK Parti heyeti Mazı Köyünde İl Özel İdare ekiplerinin yol ve asfalt çalışmasını yerinde incelediler. 

Açıkgöz," Nevşehir milletvekilleri olarak heyetimizle birlikte Mazı Köyümüzü ziyaret edip, Nevşehir İl Özel İdaremizin yol ve asfalt çalışmasını yerinde inceledik. 

Nevşehir’imizin tüm köylerine hizmet götürmeye, hemşerilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz çünkü #SevdamızNevşehir. Milletimizin rahat, hızlı, güvenli ulaşımı önceliğimizdir. Medeniyetlerin beşiği Nevşehir'imiz her alanda en iyisine layıktır. Turizm cenneti ilimizin gelişmesi ve büyümesi için çalışmalarımızı hep birlikte aralıksız sürdürüyoruz." dedi.

Köy halkıyla da bir araya gelen milletvekillerimiz, vatandaşlarla tek tek ilgilendi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@