AK Parti İl Başkanı Yanar Nevşehir Halkının Bayramını Kutladı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Mustafa Rauf Yanar, Ramazan Bayramı dolayısıyla tüm İslam Alemi’nin ve Nevşehirli vatandaşların bayramını kutladı.

Nevşehir 03.06.2019, 13:29
AK Parti İl Başkanı Yanar Nevşehir Halkının Bayramını Kutladı
banner230

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, rahmet ve bereketlerle dolu bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın huzuru içerisinde olduklarını belirtti.

Yanar’ın mesajı şöyle ;

“Hepimizi manevi huzura eriştiren mübarek Ramazan ayını uğurlarken, Ramazan Bayramı'na kavuşacak olmanın mutluluk ve sevincini yaşamaktayız. Bu müstesna günlerde en yakınımızdan başlayarak birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu bir kez daha göstermeliyiz. Bizler tarih boyu sevgi ve hoşgörüyle kenetlenmiş, gücünü inancından ve kutsal değerlerinden almış, canını aziz vatan için feda etmiş şehitlerin evlatlarıyız. Böyle güzel bayram günlerinde diğer günlerden daha fazla kenetlenip, birlik ve beraberlik içinde olmamız bizi birbirimize düşürmek, ülkemizi bölüp parçalamak isteyenlere vereceğimiz en büyük cevaptır. Bu duygu ve düşüncelerle başta vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin, 15 Temmuz şehitlerimizin, aileleri ve gazilerimiz olmak üzere Nevşehirli hemşerilerimizin, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@