AK Parti İl Başkanı Yanar 23 Nisan Çocuk Bayramını ve Milli Mücadelenin 100. Yılını Kutladı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımlayarak, tüm çocukların bayramını kutladı.

Nevşehir 22.04.2020, 17:49
AK Parti İl Başkanı Yanar 23 Nisan Çocuk Bayramını ve Milli Mücadelenin 100. Yılını Kutladı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve Gazi Meclis’imizin 100. açılış yıl dönümünü kutluyor, tüm çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum. Bugün, millet olarak birlikte var olmanın onurunu yaşıyoruz.” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun milli tarihimizin en parlak sayfalarından biri olduğunu belirten İl Başkanı Yanar, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“23 Nisan, Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin açılışı ve dolayısıyla halkın yönetime tam anlamıyla hâkim olmasının ilk günü olması nedeniyle ‘Ulusal Egemenlik` açısından da önemli bir anlam taşır. Türk milletinin gönlünde, bağımsızlığımızın sarsılmaz ifadesi olarak önemli bir yere sahip olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, millî birlik ve beraberliğimizin kenetlenmiş ifadesidir. Bu bayram vesilesiyle dünya çocukları arasında sevgi, kardeşlik ve dostluk bağları güçlenerek tüm insanlığın huzur ve barış içerisinde yaşayabilecekleri bir dünyanın temelleri atılmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin kuruluşunun 100. yıl dönümünde tüm çocuklarımızın. milletimizin ve Nevşehir halkının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@