Açıkgöz, “Avanos’u, Dünya Markası Yapacağız”

AK PARTİ Kayseri Milletvekili, 25. Dönem Ekonomi Bakanı Sn Mustafa Elitaş’ın ve AK PARTİ Nevşehir İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar başkanlığında teşkilat üyelerimizle AK Parti Avanos Belediye Başkanı Şaban Topuz’un düzenlediği Avanos mitingine yoğun bir katılım vardı.

Nevşehir 28.03.2019, 18:24
Açıkgöz, “Avanos’u, Dünya Markası Yapacağız”
banner230

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Avanos mitinginde katılımcılara hitap etti.

Konuşmasına AK Parti Avanos Belediye Başkan adayı Şaban Topuz için Avanoslu hemşerilerimizden destek isteyen Açıkgöz, Avanos için planlanan projeleri de anlattı.

“AVANOS Tek Yürek”

‪25. Dönem Ekonomi Bakanımız, Kayseri Milletvekilimiz Sn Mustafa Elitaş, AK teşkilatımız ve AK Sevdalılarla Avanos Belediye Başkan adayımız Şaban Topuz’a destek için bir aradayız.‪

Avanos’umuzda sen-ben yok, biz varız. Avanos, tek yürek 31 Mart’ta ‘Gönül Belediyeceliği’ne hazır. AK kadrolar olarak bizler, milletimize hizmetle mükellefiz. Avanos’ta hükümet ve belediye çalışmalarını birbirini destekler şekilde ilerlemesi halinde Avanos, bambaşka bir çehreye bürünecek.

Sanatı, bereketli toprakları, Kızılırmak’ı, turizmi, kendine has mimarisi ile kültür ve tarih başkenti Avanos; vizyon sahibi Belediye Başkan adayımız Şaban Topuz ve AK yatırımlarla şaha kalkacak. Projeleri olan, kendi has evladınız, gönül belediyeciliği ile memleketine sevdalı olarak çalışacak Şaban Topuz ile kazanan Avanos olacak.

31 Mart’ta sizlerin desteklerini ve dualarını bekliyoruz. Bugün görüyoruz ki Avanos kararını vermiş, özlediği AK Belediyeciliğe hazır. Bu birlikteliğimiz, kardeşliğimiz, beldelerimizle beraber Avanos sevdamız hayırlara vesile olsun. İnanıyoruz ki 31 Mart’ta sizler kazanacaksınız, milletimiz kazanacak.

“Avanos’u, Dünya Markası Yapacağız”

Avanos Belediye Başkan adayımız Şaban Topuz, daha Belediye Başkanı olmadan yıllardır Avanos’umuzu dünyaya tanıttı.Toprağa sanatıyla can veren usta ellerden biri olan Şaban Topuz’a siz sahip çıkın. Siyasi görüşünüz ne olursa olsun Şaban Topuz ile Avanos kazanacaktır.

İlime ve bilime önem veren Avanos’umuz, fakültesine kavuşacak. Bu sayede iş, aş, istihdam sahası daha da genişleyecektir.

Avanos’umuzun sıkıntılarından olan taşkınlarla ilgili taşkın sahası müjdemizi daha önce vermiştik. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Söz verdik ve yapacağız.

İlçemize yatay ve doğal dokuya uygun mimarisiyle 2. TOKİ etabını kazandıracağız diyen Açıkgöz, miting sonrasında vatandaşlarla ve esnaflarla hasbihal etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@