Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığı CHP Genel Merkezi ve belediyelerden temin ettiği 8 bin adet maskeyi ücretsiz olarak Nevşehir halkına dağıttı

NEVŞEHİR(MHA) İl Başkanı Kamil Gülmez ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldıkları ücretsiz maske dağıtımı halkın büyük takdirini topladı.

CHP Genel Başkanlığından 5 bin adet, Ardahan Belediyesinden bin adet, Avanos belediyesinden 2 bin adet maskenin temin edilerek Nevşehir halkına dağıtıldığını kaydeden İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir il merkezinde 2 bin adet maske dağıtımının yapıldığını, 6 bin adet maskenin ise ilçe ve beldelerde dağıtıldığını ifade etti.

Halkın Korona virüs salgını nedeniyle zaman zaman maske temini konusunda ciddi sıkıntılar yaşadığını, bu nedenle böyle bir etkinliğe imza attıklarını da kaydeden Başkan Gülmez, Cumhuriyet Halk Partisinin her türlü sorununda halkın yanında olmayı sürdüreceğini de sözlerine ekledi.  

12. Uluslararası Avanos Uygulamalı Seramik Sempozyumu (UAUSS) Sona Erdi 12. Uluslararası Avanos Uygulamalı Seramik Sempozyumu (UAUSS) Sona Erdi