AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, Suriye’nin kuzeyinde devam eden Barış Pınarı Harekâtı’nda şehit olan Nevşehirli Uzman Onbaşı Tahsin Sarıtosun için taziye mesajı yayımladı.

AK Parti İl Başkanı Yanar, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'de gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekâtı sırasında Rasulayn’da roketli saldırı sonrası ağır yaralanarak, kaldırıldığı Şanlıurfa Araştırma Hastanesinde şehit olan Uzman Onbaşı Tahsin Sarıtosun için, “Ülkemizin ve Milletimizin başı sağolsun. Kıymetli hemşehrimiz Uzman Onbaşı Tahsin Sarıtosun’a Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Nevşehir’imize ve milletimize başsağlığı diliyorum" dedi.

Gazeteciler Türk gecesinde doyasıya eğlendi Gazeteciler Türk gecesinde doyasıya eğlendi

Türkiye Cumhuriyeti'nin terör örgütlerine karşı verdiği mücadelenin kararlılıkla sürdüğünü ifade eden Yanar, “Devletimiz, Milletimiz ve Vatanımızın bütünlüğü için gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında canını hiçe sayarak kahramanca çarpışan tüm vatan evlatlarımızı saygı ve minnetle anıyorum. Millet olarak terör örgütlerine karşı tek vücut olmaya devam edeceğiz." diye konuştu.