Karaduman, Gazilerle iftar yemeğinde buluştu

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Türkiye Muharip Gaziler Derneği üyelerine iftar yemeği verdi.İftar yemeğine Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Ramazan Çakal, yönetim kurulu üyeleri, gaziler ve aileleri...

Karaduman, Gazilerle iftar yemeğinde buluştu
banner230
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Türkiye Muharip Gaziler Derneği üyelerine iftar yemeği verdi.
İftar yemeğine Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Ramazan Çakal, yönetim kurulu üyeleri, gaziler ve aileleri katıldı. Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şubesi olarak, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ile her zaman diyalog içinde olduklarını ve bundan sonraki süreçte de ikili diyaloglarını artıracaklarını belirten Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Ramazan Çakal; “AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman’a çalışmalarında sonsuz başarılar diliyoruz. İnşallah Zonguldak’ta bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çok güzel çalışmalara imza atacaktır. Bizler Gaziler Derneği olarak her zaman kendisinin yanındayız” şeklinde konuştu.
Gazi ve ailelerini ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ise her zaman gazilerin yanında olacaklarını söyledi.
YORUM EKLE