Çakan Seçim Gezilerini Gökçebey’de Sürdürdü

MHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Zeki Çakan, Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde seçim gezilerini tüm hızıyla devam ettiriyor.Çakan ilk olarak Gökçebey ilçesinde bulunan Çarşı Polis Karakolu önünde MHP Gökçebey İlçe Başkanlığı...

Çakan Seçim Gezilerini Gökçebey’de Sürdürdü
banner230
MHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Zeki Çakan, Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde seçim gezilerini tüm hızıyla devam ettiriyor.
Çakan ilk olarak Gökçebey ilçesinde bulunan Çarşı Polis Karakolu önünde MHP Gökçebey İlçe Başkanlığı tarafından ve ayrıca Ülkü Ocakları Gökçebey Başkanlığı tarafından karşılandı.
MHP Zonguldak Milletvekili ve aday Zeki Çakan, 1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla Gökçebey ilçesinde Pazar yerinde bulunan esnafları ziyaret ederek kendisine destek de bulunmasını istedi. Ayrıca Çakan, ilçe merkezinde bulunan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.
MHP Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan Gökçebey’de Muhtarlar Derneğini de ziyaret ederek Dernek Başkanı Şerafettiin Aydemir’e TBMM’de ki 28 saat 46 dakikalık çalışmasını da aktardı. Çakan daha sonra esnaf ziyaretine tekrardan devam etti.
YORUM EKLE