29 Ocak 2023 Kanal D kanalında bugün neler var? Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle bugün var mı? Kanal D Yayın Akışı

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Ilgaz’ın arabasına konulup, emniyetin bahçesinde herkesin gözü önünde patlatılan bomba herkeste büyük şok etkisi yaratmıştır. Başta Ilgaz olmak üzere sevdiği hiç kimse emniyette değildir. Ilgaz için tek mesele artık bu cinayetin arkasındaki gerçeği bulmaktır.

“Ölü gelin” davasında kimin cinayeti işlemiş olduğu artık bombanın ve tehditlerin arkasındaki ismi bulmak için de çok önemli bir hale gelir. Gelinin de damadın da aileleri büyük şüpheliler olarak kodlanır. Fakat damat tarafının avukatı olarak tanıdık yüzler bir anda olaya dahil olurlar; Yekta Tilmen ve oğlu Ömer…

Tek tek her ipucunun üzerinden bir daha geçen Ilgaz, Eren ve Ceylin; Çetin’le ilgili gizemi çözmeye karar verirler. Bu yolda en çok üzülen kişi ise Aylin olacaktır. Ilgaz ve Ceylin bu cenderenin içinde birbirlerini kollamak için yan yana durmak zorundadır; kalplerinin en derinine gömmeye çalıştıkları aşkları birbirleri için deli gibi endişelenmelerine sebeptir. Ancak tehditlerin sonu gelmeyecek ve Ilgaz’ın sabrı çok acı bir biçimde sınanacaktır.

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle 29 Ocak Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Yargı 52. Bölümden ilk kareler!

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle 29 Ocak Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!...

63d21bb0e226010c18de3b94

63d21a32e226010c18de3b59

Patlamanın ardından ortalık savaş alanına dönerken bir tarafta Derya’nın Pars diye haykırışları ile diğer tarafta Ceylin, Ilgaz ve Merdan’ın Metin için çırpınışları izleyenleri derinden etkileyecek bölümün sinyallerini veriyor. Tanıtımın sonunda görünen vefat ilanı ise kimin öldüğüne dair merakı artırıyor.

Kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş’in yer aldığı 

MTA Deprem Haritasını Güncelledi İşte En az riskli bölgeler MTA Deprem Haritasını Güncelledi İşte En az riskli bölgeler

Yargı 52’nci bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

KANAL D 29 OCAK 2023 YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli AnnemTEKRAR Sihirli Annem
09:25 Set EkstraYENİ BÖLÜM Set Ekstra
09:45 Magazin D PazarYENİ BÖLÜM Magazin D Pazar
13:00 Arda ile Omuz OmuzaYENİ BÖLÜM Arda ile Omuz Omuza
14:00 Camdaki KızTEKRAR Camdaki Kız
16:00 O KızTEKRAR O Kız YAYINDA CANLI İZLE
18:45 Kanal D Haber Hafta SonuCANLI Kanal D Haber Hafta Sonu
20:00 YargıYENİ BÖLÜM Yargı
00:15 Üç Kız KardeşTEKRAR Üç Kız Kardeş
02:40 Dokuz Peruklu Kız Dokuz Peruklu Kız
04:45 5N1KTEKRAR 5N1K
05:15 Kavak YelleriTEKRAR Kavak Yelleri