11 Aralık Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 47. yeni bölümünde neler oldu?

Yargı 47. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 47. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 47. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada!

Yargı 47. Bölümde neler yaşandı? Yargı 47. Bölüm full izle! Yargı dizisi 47. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de! Yargı'nın 47. Bölümünde neler oldu?

Nerede Oy Kullanacağım - Yurt İçi Seçmen Kaydı Sorgulama - e-Devlet Kapısı Nerede Oy Kullanacağım - Yurt İçi Seçmen Kaydı Sorgulama - e-Devlet Kapısı

Yargı'nın 11 Aralık Pazar günü yayınlanan 47. Bölümünde Merdan, Serdar'ı öldürmekten dolayı tutuklanıyor; fakat, şoke eden bir gelişme yaşanıyor! 

TIKLA KANALD ÜZERİNDEN İZLE

639058894453950e646ce7ca

639058884453950e646ce7bc

63935e5a44539532bc1db3d5

Ceylin Parla’nın itirafı ile birlikte kendisini hiçbir suçu olmasa da kaldırabileceğinden çok daha ağır bir yükün altında bulur. Bir yanda sevdiği adam ve onun keskin adalet inancı, diğer tarafta ise ailesi vardır; vicdanı ve aşkı arasında nefessiz kalmıştır. Başta Gül ve Aylin olmak üzere herkes büyük bir panik yaşamaktadır. Şimdi hepsi hem sırlarını ustalıkla saklamayı becermek hem de acil bir eylem planı ortaya koymak zorundadır.

Bu durum Erguvan ailesini tehlikeli yollara sürükleyecektir. Arda’nın davasını çözmeye çalışan Derya savcının Pars ile zedelenen ilişkisi, girdiği çıkmazdan sürpriz bir çıkış yolu bulabilecek midir? Yekta yeni kurduğu düzende şimdi bir de oğlu olduğunu iddia eden Ömer karşısında nasıl bir tavır takınacaktır?

Olan biten her şeyin içinde kendisini iyice sıkışmış hisseden Ilgaz, Ceylin’in elinden tutar ve birlikte nefes alabilecekleri farklı ve huzurlu bir yolculuğa çıkmak ister. Bu kaçışın anlamı ikisi için de çok farklıdır ve ikisi de sonunda kendilerini neyin beklediğini bilmemektedir.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…