Umre Turları ve Umre Tarihlerine Göre 2017 Fiyatlarımız

İnanç Turizm olarak güvenli, konforlu ve üstün hizmet anlayışına sahip Umre turu hizmetini bizden alabilirsiniz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da, umre programlarımızı belirledik ve web sitemiz üzerinden yayınladık.

Yararlı Bilgiler 15.10.2016, 11:14 15.10.2016, 11:16
Umre Turları ve Umre Tarihlerine Göre 2017 Fiyatlarımız
banner230
Kontenjan durumuna göre programlarımız da doluluk oranını online olarak görebiliyorsunuz. Doluluğa ulaşan programımız otomatik olarak sitemizden kaldırılmaktadır. Sınırlı kontenjanlarımızdan faydalanmak için bizi telefonla aramanız veya web sitemizdeki iletişim sayfamızdan mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Umre fiyatları en uygun bizim firmamızda bulunmaktadır, ucuz iş size pahalıya mal olmasın, kaliteli hizmeti uygun fiyata almak önemlidir. İnanç Turizm olarak yıllardır, kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmanın gururunu yaşıyoruz.

2016 Umre Turları Bilgilendirmesi; 15 Ekim 2016 itibariyle turlarımızdaki doluluk oranları aşağıdaki gibidir; 10 Kasım 7 GÜN UMRE Dolu 10 Kasım 10 GÜN UMRE Dolmak Üzere 17 Kasım 14 GÜN UMRE Uygun 17 Kasım 10 GÜN UMRE Sınırlı Kontenjan 20 Kasım 7 GÜN UMRE Dolmak Üzere 20 Kasım 10 GÜN UMRE Uygun Bizimle birlikte umreye giderek bizim için önemli birer referans misafir olan kişilerin görüşlerini de okuyarak, tur şirketimiz hakkında daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. Firmamız tarafından Düzenlenen Kişiye Özel Umre Turları da bulunmaktadır.

Umre Fiyatları bu programlar için farklılık göstermektedir. Sadece Size Özel Zaman sizin için çok kritik ise ve bir gruba bağlı olmadan umre turunu gerçekleştirmek isterseniz; ailenizle veya sevdiklerinizle dilediğiniz zaman için hazırlamış olduğumuz özel bir program. Siz umreye gideceğiniz tarihi ve otellerinizi seçin, tüm diğer programları sizin için biz planlayalım. 2017 yılı için de tüm programlarımız hazırlanmak üzere, çok yakın zamanda sizinle buradan umre turları paylaşmaya devam edeceğiz.

İLANDIR...

 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@