Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama ücretleri son yıllarda eşyalarını bir süreliğine muhafaza altına alınmasını isteyenlerin yoğun bir şekilde araştırdığı bir konudur. Çolakoğulları Nakliyat olarak maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyalarınızın depolanması için uygun kiralık depo fiyatları ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Yararlı Bilgiler 10.09.2020, 09:05 10.09.2020, 09:09
Eşya Depolama Ücretleri

Son zamanlarda artan eşya depolama ihtiyacı doğrultusunda birçok kişi veya şirket eşya depolama hizmetleri sunmaya başlamıştır. Ancak sunulan bu hizmetlerin birçoğu kurumsal olmayan şirketler tarafından profesyonellikten uzak bir şekilde fahiş depolama fiyatları ile yapılmaktadır. Ayrıca birçok şirketin depoları kiralık olmakta ve bu bilgiyi sizlerden saklayarak eşyalarınızın farklı depolara taşınması yapılmaktadır. Ev eşyası depolama hizmetlerinde her zaman fark yaratan bir nakliyat şirketi olduk.

Sizler de eşyalarınızın güvenli bir şekilde zarar görmeden depolanmasını istemektesiniz. 1956 yılından itibaren sizlere kurumsal yapısı ve profesyonel çalışanları ile hizmet sunan Çolakoğulları Nakliyat firmamız ile firmamıza ait olan depolarda güvenli bir şekilde eşyalarınızın depolanması hizmetini yerine getirmekteyiz.

Profesyonel Eşya Depolama Fiyatları

Profesyonel Eşya depolama fiyatlarıeşyalarınızın depolarda bir süre muhafaza altına alınması kararını verdikten sonra firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Yıllarca çalışıp emek vererek aldığınız eşyalarınızın bir süre muhafaza altına alınmasını istiyorsunuz. Güvenli bir şekilde uygun profesyonel eşya depolama ücreti hizmeti arıyor iseniz Çolakoğulları Nakliyat ile uygun eşya depolama fiyatlarıyla sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız.

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz eşyalarınızın tespitini yapıp yararlanacağınız depo alanının metrekaresine göre sizlere en uygun depolama fiyatınıiletecektir. Ayrıca depolarımızı önceden görme şansına sahipsiniz. Amacımız eşyalarınızın güvenli bir şekilde muhafaza altına alınmasını sağlamak ve aklınızın eşyalarınızda kalmasını önlemektir.

Kiralık Depo Fiyatları

Kiralık depo fiyatları aşağıdaki gibidir ve eşyalarınızın yoğunluğuna ve kullanacağınız depo alanının metrekaresine göre fiyatlarda değişimler olmaktadır.

Depo Türleri

0-3 Aydan Kısa Süre (Aylık)

+ 3 Ay (Aylık)

Küçük Depo

450 lira

400 lira

Orta Depo

500 lira

440 lira

Büyük Depo

600 lira

500 lira

Yukarıda belirtiğimiz uygun eşya depolama ücretleri ile birlikte eşyalarınızın muhafaza altında alınması hizmetimizde iki tür sigorta ile eşyalarınızın güvenliğini garanti altına almaktayız. Eşyalarınızın taşınması sırasında olası zararların karşılanabilmesi için taşıma sigortası; eşyalarınızın depolarda zarar görme olasılığını düşünerek de depolama sigortası Allianz tarafından yapılmaktadır. Tüm bu hizmetleri uygun eşya depolama fiyatları ile sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Eşya depolama sayfamıza girerek tüm depolama hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@