73 Yaşında Hedefi 12’den Vurdu

Yalovalı 73. yaşındaki okçu Zeynun Ak, Antalya’da düzenlenen Vetaranlar Okçuluk Türkiye Şampiyonasında 70 yaş klasik yay kategorisinde altın madalya kazandı.Vetaranlar Okçuluk Türkiye Şampiyonası Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde...

73 Yaşında Hedefi 12’den Vurdu
banner230
Yalovalı 73. yaşındaki okçu Zeynun Ak, Antalya’da düzenlenen Vetaranlar Okçuluk Türkiye Şampiyonasında 70 yaş klasik yay kategorisinde altın madalya kazandı.
Vetaranlar Okçuluk Türkiye Şampiyonası Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde düzenlendi. Yalova Gençlik Spor adına Zeynun Ak ve Kubilay İleri yarıştı. 73 yaşındaki Yalovalı sporcu Zeynun Ak +70 yaş klasik yay kategorisinde hedefi 12’den vurarak şampiyon olurken, Kubilay İleri ise makaralı yay kategorisinde üçüncü oldu.
Yalova Gençlikspor okçuluk antrenörü Mehmet Oruç, "Vetaranlar Okçuluk Türkiye Şampiyonasından 2 madalya ile döndük. Sporcularımızdan Zeynun Ak ve Kubilay Ileri güzel bir yarışma çıkararak güzel dereceler kazanıp genç sporcularımıza örnek olmaya devam ettiler. Yarışmanın en yaşlı sporcusu olan 73 yaşındaki sporcum Zeynun Ak +70 yaş klasik yay kategorisinde birinci Kubilay İleri ise makaralı yay kategorisinde üçüncü oldu” dedi.
YORUM EKLE