Van’da işyeri açılışı

Van’da organik meyve sularının sıkılarak satışa sunulduğu işyeri düzenlenen etkinlik ile halkın hizmetine açıldı.Cumhuriyet Caddesi Özgül Center girişinde Yusuf Acar ve Çağlar Acar’ın ortaklaşa açtığı ‘Otantik’ isimli işyeri,...

Van’da işyeri açılışı
banner230
Van’da organik meyve sularının sıkılarak satışa sunulduğu işyeri düzenlenen etkinlik ile halkın hizmetine açıldı.
Cumhuriyet Caddesi Özgül Center girişinde Yusuf Acar ve Çağlar Acar’ın ortaklaşa açtığı ‘Otantik’ isimli işyeri, Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Tuğrul ile Van Bakkallar ve Manavlar Odası Başkanı İsa Berge’nin katılımı ile gerçekleşti. Açılış kurdelesi kesimi öncesi kısa bir konuşma yapan İsa Berge, organik meyvelerin sıkılarak halka sunulacağı mekanın çok güzel bir yer olduğunu belirterek, tam ismine layık bir işyeri olduğunu kaydetti. ‘Otantik’ işyerinde özellikle birkaç kişinin istihdam edilecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Berge, ortaklardan Yusuf Acar ve Çağlar Acar’a teşekkür etti. Bu tür mekanların artması temennisinde bulunan Berge, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Yapılan konuşmanın ardından açılış kurdelesi kesilirken, katılımcılara organik meyve suları ikram edildi.
Açtıkları işyeri ile ilgili bilgiler veren ortaklardan Yusuf Acar ise, Van’da bu tür bir işyerinin eksikliğini gördükleri için bu alana yöneldiklerini belirterek, 5 kişinin istihdam edildiğini kaydetti. Ustalarını Adana’dan getirdiklerinin anlatan Acar, “İşyerimizdeki meyve suları tamamen yüzde yüz doğal gerçek meyve sularından oluşmaktadır. Ürünlerimiz anında içilecek şekilde bardaklarda sunulduğu gibi litrelik olarak da satılmaktadır. Biz burada muzlu süt, çilekçi süt, ballı süt, atom, şalgam, portakal, greyfurt, havuç, elma, kavun, nar, armut, vişne, kayısı, mürdüm eriği, çilek, limonata ve bici bici meyvelerinin sularının yanı sıra, yiyecekler olarak da tost, yengen, kumru, hamburger, cheeseburger, simit, simit tost ve poğaça çeşitlerini halkımızın hizmetini sunmuş bulunmaktayız. Her vatandaşımızın rahatlıkla istediği ve tüketmek istediği meyveyi burada sağlıklı bir şekilde tüketebileceği bir mekan açtık. Tüm meyvelerimiz organik meyvelerden oluşmaktadır. Bize de Van halkına da hayırlı olsun” dedi.
YORUM EKLE