Van’da İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı

VAN (İHA) – Van Valisi İbrahim Taşyapan başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.Tuşba Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, bölge müdürleri 2015 yılında yaptıkları yatırım ve çalışmaları slayt...

Van’da İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
banner230
VAN (İHA) – Van Valisi İbrahim Taşyapan başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.
Tuşba Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, bölge müdürleri 2015 yılında yaptıkları yatırım ve çalışmaları slayt eşliğinde anlatarak, koordinasyon kurulu üyelerinin sorularını cevapladı. Toplantıda konuşan Vali İbrahim Taşyapan, her kurumun çalışmalarının önem arz ettiğini belirterek, özellikle amirlerin işlerini takip etmesinin önemli olduğunu vurguladı. Kamu kaynaklarının kendilerine emanet olduğunu ve bu kaynakların bu doğrultuda kullanılması gerektiğinin altını çizen Taşyapan, “Elimizdeki tüm işleri en iyi ve en hızlı şekilde yapmanın yollarını bulmalıyız. Devletin tüm ödemelerini hizmete dönüştürüp, vatandaşların faydasına sunmalıyız. Yürümeyen işleri koordineli bir şekilde yürütmenin yollarını aramalıyız. Bu vesileyle çalışmalarda emeği geçen tüm kamu kuruluş amirleri ve personeline teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Toplantıya vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, ilçe ve belde belediye başkanları, yatırımcı bölge müdürleri ile ildeki kamu kurum ve kuruluşların amirleri katıldı.
YORUM EKLE