Lokman Hekim Van Hastaneleri Aşure Dağıttı

Lokman Hekim Van Hastaneleri, Muharrem ayı dolayısıyla mevlit okutturup aşure dağıttı.Van-Şişli Öğretmenevi’nde düzenlenen programa AK Parti İl Başkanı Zahir Soğanda, AK Parti Van Milletvekili Adayı Burhan Kayatürk, Lokman Hekim Van Hastaneleri...

Lokman Hekim Van Hastaneleri Aşure Dağıttı
banner230
Lokman Hekim Van Hastaneleri, Muharrem ayı dolayısıyla mevlit okutturup aşure dağıttı.
Van-Şişli Öğretmenevi’nde düzenlenen programa AK Parti İl Başkanı Zahir Soğanda, AK Parti Van Milletvekili Adayı Burhan Kayatürk, Lokman Hekim Van Hastaneleri Müdürü Salih Gümüş, bazı kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif’in okunması ile devam eden program, aşure dağıtımı ile son buldu.
Program sonunda bir açıklamada bulunan Lokman Hekim Van Hastaneleri Müdürü Salih Gümüş, Muharrem ayı nedeniyle böyle bir programın düzenlendiğini belirterek, “Tüm farklılıklarımızı zenginlik olarak görüyoruz. Aşure Günü de, mayasını bu kültürden alan barışın, kardeşliğin, huzurun sembolüdür. Yapılan aşurenin hayrının kabul edilmesini diliyorum” dedi.
Vatandaşlar ise, böyle önemli bir günde güzel bir program hazırladıkları için Lokman Hekim Van Hastaneleri yetkililerine teşekkür ettiler.
YORUM EKLE