Gürpınar Eğitim Camiası İftar Yemeğinde Buluştu

Van’ın Gürpınar ilçesi eğitimcileri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün daveti üzerine iftar yemeğinde bir araya geldi.Ramazan ayı münasebetiyle Gürpınar Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar yemeğinde, Gürpınar İlçe Milli Eğitim...

Gürpınar Eğitim Camiası İftar Yemeğinde Buluştu
banner230
Van’ın Gürpınar ilçesi eğitimcileri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün daveti üzerine iftar yemeğinde bir araya geldi.
Ramazan ayı münasebetiyle Gürpınar Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar yemeğinde, Gürpınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları, dua edip oruç açarak birlik ve beraberliğin güzelliğinin bir kez daha vurgulamış oldular. Eğitim öğretim yılının yorgunluğunun ardından, Ramazan ayının maneviyatı vesilesiyle iftar sofrasında bir araya gelen eğitimciler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen organizasyonda hem hoşça vakit geçirme hem de yeniden birlik olma imkanı buldular. İftar yemeği sonrası konuşan Gürpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tunç, "Değerli misafirler, güzel bir Ramazan ayı geçiriyoruz. Günler çok çabuk geçiyor. Cenab-ı Hak hiç birinizin yokluğunu göstermesin. Sizlerle büyük bir aile gibi çalışarak, devletimizin bize verdiği işleri yürütmeye çalışıyoruz. İş ortamında hepimiz üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yaptığımız için bu kadar huzurluyuz. Bu yemek vesilesi ile hem çalışmalarınız hemde katılınız için hepinize teşekkür eder, sevdiklerinizle ve değer verdiğiniz insanlarla daha nice bayramlara ulaşmanızı dilerim” dedi.
Gürpınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından düzenlenen iftar yemeğine, Gürpınar Kaymakamı Metin Yılmaz, Gürpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tunç, Gürpınar İlçe Emniyet Amiri Taner Emre, Gürpınar ilçe Gençlik Spor Müdürü Vural İnal, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri Gürpınar’da görev yapan öğretmenler ve aileleri katıldı.
Program konuşmaların ardında yapılan çay sohbeti ile son buldu.
YORUM EKLE