ABB’den İHA’ya Teşekkür Belgesi

Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şubesi tarafından düzenlenen ABB OSCAR Özel Ödülü sahiplerini bulurken, kentin kalkınmasına ve kamuoyunun bilgilendirilmesinde sağladıkları katkıdan dolayı İhlas Haber Ajansı (İHA) Van Bölge Müdürlüğü’ne...

VAN 26.06.2016, 17:26
ABB’den İHA’ya Teşekkür Belgesi
banner230
Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şubesi tarafından düzenlenen ABB OSCAR Özel Ödülü sahiplerini bulurken, kentin kalkınmasına ve kamuoyunun bilgilendirilmesinde sağladıkları katkıdan dolayı İhlas Haber Ajansı (İHA) Van Bölge Müdürlüğü’ne teşekkür belgesi verildi.
Bir otelde düzenlenen ABB OSCAR Özel Ödülü programına Van İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin, Van Defterdarı Mehmet Durusoy, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Necdet Takva, Van Ticaret Borsası (VATBO) Yönetim Kurulu Başkanı Enver Menduhoğlu, kamu kurum ve kuruluş amirleri, siyasi parti il başkanları, STK temsilcileri, iş adamları, basın mensupları ve davetliler katıldı. Slayt sunumunun izlenmesi ile başlayan program, ABB Van Şube Başkanı Ayhan Yazlık tarafından yapılan açılış konuşması ile devam etti. ABB OSCAR Özel Ödülleri eğitim, sağlık ve ekonomi alanında başarılı olan kurum veya kuruluş amirleri arasında seçilirken, ABB OSCAR Özel Ödülü eğitim alanında İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin’e sağlık alanında Akdamar Hospital Başhekimi Opr. Dr. Çağdaş Özgökçe’ye ve ekonomi alanında ise Van Perder Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Tasan’a verildi. Gecede ayrıca kentin tanıtımına katkı sağladığı ve kamuoyunu bilgilendirmede verdikleri katkıdan dolayı İhlas Haber Ajansı Van Bölge Müdürlüğü’ne teşekkür belgesi verildi. Teşekkür belgesini İHA Van Bölge Müdürlüğü adına muhabir Atilla İdiz aldı.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 06 Aralık 2019
İmsak 06:10
Güneş 07:38
Öğle 12:37
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@