ÜRGÜP BELEDİYESİ’NİN FACEBOOK VE İNSTAGRAM HESAPLARINDA TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATÇISI SEVCAN ORHAN, EVİNDEN CANLI KONSER VERECEK.

Ürgüp Belediyesi’nin facebook ve instagram hesaplarında Türk halk müziği sanatçısı Sevcan Orhan, evinden canlı konser verecek.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’ün Ürgüplülere özel konser talebini geri çevirmeyen Sevcan Orhan’a teşekkür ettiğini belirten Başkan Aktürk, “Vatandaşlarımız yeter ki evde kalmaya devam etsin, biz konseri de evlerine taşırız. Şu günleri el birliğiyle bir atlatalım hem Sevcan hanımı hem Türkiye’mizin bir çok sanatçısını Ürgüp’ümüzde yine misafir etmeye, on binlerin katıldığı konserlerimizle Ürgüp’ümüzü dünyaya tanıtmaya hazırız” dedi.

Ürgüp Belediyesi sosyal medya hesaplarında 5 Nisan Pazar günü saat 20.30’da sevenleriyle buluşacak olan Sevcan Orhan, dillere pelesenk olmuş türkülerin yanı sıra Ürgüplülere özel olarak hazırladığı repertuarla canlı yayın sosyal medya konserine imza atacak.

Valimiz İnci Sezer Becel Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi Valimiz İnci Sezer Becel Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Sesiyle ve yorumuyla sevilen isim Sevcan Orhan’a sazıyla kardeşi Cihan Orhan eşlik edecek.