İrfan, Efe’yi öldürmek için gizlice evine girer. Ama Efe’nin gizli ajandasıyla karşılaşınca, ona önemli bir mesaj bırakır. Efe, İrfan’ın mesajını çözmek için Kartal’a geldiğinde, Kartal’la Nezih arasında başlayan savaşı öğrenir.

Kartal savaşın sonunu galip olarak görmeye, Efe ise kimse zarar görmeden savaşı bitirmeye kararlıdır. Leyla’nın uyarılarına rağmen planını hayata geçiren Efe, kendisini büyük bir değişimin eşiğinde bulur. Kartal, Nezih’le savaşında hayatta kalabilmek için zekası kadar Bahar’a ihtiyacı olduğunu anlar. İrfan ise hiç kimsenin beklemediği bir manevrayla yeni oyununun ilk hamlesini yapar.

TEKRARI VE CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

‘Üç Kuruş'un yeni bölümü nefesleri kesti

Show TV’nin Ay Yapım imzalı büyük ilgi gören dizisi ‘Üç Kuruş’un dün akşam yayınlanan bölümü heyecan ve aksiyon dolu dakikalara sahne oldu. Kartal’ın Atilla’yı öldürerek Nezih’e açıkça savaş ilan ettiği bölümün finaline Kartal ve Bahar’ın aşk itirafı damga vurdu.

Güncelleme : 28 Aralık 2021 Salı, 12:28:29ABONE OL

AZİZ'E NE KADAR HAKİMSİN?Testi çöz, Aziz'e ne kadar hakimsin gör!

KARTAL'I NE KADAR TANIYORSUN?Testi çöz, sonucu öğren!

ZUHAL OLCAY'IN SESİNDEN AZİZ'E ROMANTİK KLİP!Zuhal Olcay’ın Aziz için stüdyoda seslendirdiği, bestesi Cem Tuncer, sözü ise Günay Çoban’a ait Yalnız Aşk Aziz adlı şarkıya dizi görüntülerinin yer aldığı klip hazırlandı. Duygu yüklü şarkı için Aziz’in en çok konuşulan ve etki bırakan sahnelerinden hazı

HANGİ ÜÇ KURUŞ KARAKTERİSİN?Testi çöz. Hangi Üç Kuruş karakteri olduğunu öğren!

AZİZ SETİNDEN ÇOK ÖZEL KAMERA ARKASI!Aziz setinden çok özel kamera arkası sizlerle.

‘Üç Kuruş’un izleyiciyi ekran başına kilitleyen 9. bölümünde; Nezih’in emriyle Atilla’nın Çıngıraklı’ya saldırması tüm dengeleri değiştirdi. Atilla, Kartal’ın mekanını yerle bir etti ve ardından Şeco’yu öldürdü. Şeco’nun ölümüyle derinden sarsılan Kartal, tüm mahallenin önünde intikam yemini etti. Nezih’in başlattığı savaşı kabul eden Kartal, Atilla’yı öldürerek karşılık verdi.
Kartal, Atilla’yı öldürdükten sonra Bahar’ı kurtarmaya gitti. Babasının tehdidi yüzünden Çıngıraklı’yı terk etmek zorunda kalan Bahar, karşısında Kartal’ı görünce herkesi şaşırtacak bir hamle yaptı. Kartal’ı öperek duygularını açıkça belirten Bahar’a Kartal’dan da karşılık geldi.

Kartal ve Bahar’dan ilan-ı aşk;

Gözden kaçırmayın

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Bugün Var mı? İşte 13 Nisan Atv Yayın Akışı Kuruluş Osman Yeni Bölüm Bugün Var mı? İşte 13 Nisan Atv Yayın Akışı

KARTAL VE BAHAR'DAN İLAN-I AŞK!

SOSYAL MEDYA #SÖZÜMSÖZ DEDİ
‘Üç Kuruş’, 9. bölümüyle TOTAL’de 6.03 izlenme oranı (rating), 14.41 izlenme payı (share), ABC1 20+'da 5.42 izlenme oranı (rating), 12.11 izlenme payı (share), AB'de 4.59 izlenme oranı (rating), 11.38 izlenme payı (share) elde etti. Heyecan dolu bölüm sosyal medyanın da gündemindeydi. Dizi #üçkuruş ve #sözümsöz etiketleriyle Twitter Türkiye’de uzun süre TT listesinde yer aldı.

BAYBARS ORTAYA ÇIKTI
Bölümün bir diğer dikkat çeken gelişmesi ise Baybars’ın ortaya çıkması oldu. Başı Kartal ile belada olan Nezih, Baybars’ı görmeye gitti. İkili arasında akıllarda soru işaretleri bırakan bir görüşme gerçekleşirken başarılı oyuncu Kadir Çermik’in hayat vereceği Baybars karakteri izleyicide merak uyandırdı.

BAYBARS ORTAYA ÇIKIYOR!

EFE, LEYLA’YI KURTARDI
Kartal ve Efe, Leyla’yı İrfan’ın kaçırdığını öğrenince onların peşine düştüler. Kartal, Ferhan’a arabasını vererek kaçmasına yardım ettiği için büyük bir vicdan azabı yaşarken bunu öğrenen Efe de Kartal’ı suçladı. Kartal ile Efe’nin arasında gergin anlar yaşanırken Ferhan’ın tüm hamlelerine rağmen Efe, Leyla’yı kurtarmayı başardı. Ferhan, Kartal’ın arabasını uçuruma sürerek Leyla ve kendisini ölmüş gibi gösterdi ancak Efe, izleri fark ederek gerçeği anladı. Ormanda ikisini aramaya başlayan Efe, onları bulmasının ardından Ferhan’a arabasını vererek kaçmasına izin verdi ve karşılığında Leyla’yı aldı.