Gümrükçüoğlu “Gerekirse aylarca meydanlarda olacağız”

Trabzon’da Meydan Parkı’nda Her Akşam Aralıksız Olarak Düzenlenen ‘darbe Kalkışımına Karşı Dik Duruş Eylemleri’ni Değerlendiren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “gerekirse Aylarca Meydanlarda Olacağız” Dedi.

TRABZON 26.07.2016, 15:59
Gümrükçüoğlu “Gerekirse aylarca meydanlarda olacağız”
banner230
Trabzon’da Meydan Parkı’nda her akşam aralıksız olarak düzenlenen ‘Darbe kalkışımına karşı dik duruş eylemleri’ni değerlendiren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Gerekirse aylarca meydanlarda olacağız” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkesi için ölmekten çekinmediğine dikkat çeken Başkan Gümrükçüoğlu, “Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan vatan hainlerinin kendisini katletmek üzere baskın yapacakları alandan fedakâr pilotlarla birlikte kalkarken, kendisine bir başka ülkeye gitmeyi teklif ettiklerinde kahramanca canını ve kanını hiçe sayarak ve ‘vatanımda canımı teslim etmeye her an hazırım, beni İstanbul’a götürün’ dedi. Gözünü kırpmadan namusumuz, milletimiz için canını veren 246 şehidimiz gibi vatan için canını vermekten çekinmeyeceğini bütün dünyaya gösterdi. Kimse sanmasın ki bir gösteri için meydanlardayız. Biz devletimiz ve milletimizin nasıl bir uluslararası saldırı karşısında olduğunu bilen sizlerle beraber bu devleti ve milleti korumak için gerekirse aylarca şehirlerimizin hem mahremini, hem meydanlarını korumaya her akşam ant içiyoruz, her akşam şeref sözü veriyoruz” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 17 Kasım 2019
İmsak 05:53
Güneş 07:18
Öğle 12:31
İkindi 15:11
Akşam 17:34
Yatsı 18:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@