Arka Sokaklar Son Bölüm 566. Bölüm (20 Kasım) HD Full İzle

Rıza Babanın eşi Ayla ölümle pençeleşiyor! Arka Sokaklar Son Bölüm 566. Bölüm (20 Kasım) HD Full İzle

Televizyon 22.11.2020, 22:05 22.11.2020, 22:06
Arka Sokaklar Son Bölüm 566. Bölüm (20 Kasım) HD Full İzle
banner230

Arka Sokaklar 566. Bölümde Neler Olacak?

Rıza Babanın eşi Ayla ölümle pençeleşiyor!

Servan, örgütüne başarılı operasyonlar düzenleyen ekibimize kin beslemeye devam etmektedir. Ümit Amiri infaz ettikten sonra hedefine Rıza Babayı alır. Rıza Baba ve ailesi gece uyudukları sırada Servan ve adamları evi kundaklarlar. Yanmaya başlayan evden çıkmaya çalışan Soylu Ailesi, terör örgütünün açtığı yaylım ateşi yüzünden tekrar eve sığınırlar. Bir taraftan alevler, bir taraftan silahlar ailemizi ölümle karşı karşıya getirir.

Bu saldırı sonrasında Rıza Babanın eşi hastanelik olur. Yoğun bakıma alınan Ayla, ölümle yüz yüzedir. Dışarıda ise, Soylu Ailesi ondan gelecek mutlu haberi beklemektedir. Özellikle Rıza Baba, hayat arkadaşının düştüğü durumdan dolayı perişan haldedir.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

13 Kasım 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 565. Bölümde ekip, Servan'ın sert hamleleri karşısında zor anlar yaşıyor!

Rıza Baba, Engin Müdürün akıllı planıyla Civan'ın elinden kurtulmayı başarır. Bu plan Civan'ı ölüme, kardeşi Nuran'ı da tekrar hapse yollar. Terör örgütüne karşı alınan bu başarılı baskın ve operasyonlar Servan'ın canını sıkar. Servan, Civan'ın da bağlı olduğu örgütün üst düzey sorumlusudur. Servan intikam yeminleri eder. İlk hamlesi ise, Ümit Amir olur. İstanbul'daki görevini tamamlayıp Nuran'ı adalete teslim eden Ümit Amir, Ankara'ya doğru yola çıkar. Hava alnına gittiği sırada içinde bulunduğu Taksi sahte polisler tarafından durdurulur. Terör örgütünün adamlarının durdurduğu taksiye Servan girer. Ümit'i rehin alan Servan, ekibimize bir video yollar. Bu videoda Servan, Ümit Amiri infaz etmektedir. Bu görüntüleri izleyen ekibimiz -özellikle de Cemal- nefret dolu şaşkınlık yaşarlar. Servan eylemlerinde durmaz ve hedefine Rıza Babayı koyar. Servan, gecenin bir vakti Rıza Babaların evini ateşe verir. Bu sırada Rıza Baba ve ailesi içeride uyumaktadır.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00'da Kanal D'de!

CANLI YAYIN İZLE

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@