Malkara Belediyespor’un Voleybol Maçındaki Mücadelesi Takdir Topladı

Voleybol liglerinde profesyonel olarak ilk defa mücadele eden Malkara Belediyespor, 2015-2016 Sezonu Türkiye Voleybol Erkekler 3. Ligi 1. Grup 1. Hafta müsabakasında takdir topladı.Malkara Belediyespor, 2015 - 2016 Sezonu Türkiye Voleybol Erkekler 3....

Malkara Belediyespor’un Voleybol Maçındaki Mücadelesi Takdir Topladı
banner230
Voleybol liglerinde profesyonel olarak ilk defa mücadele eden Malkara Belediyespor, 2015-2016 Sezonu Türkiye Voleybol Erkekler 3. Ligi 1. Grup 1. Hafta müsabakasında takdir topladı.
Malkara Belediyespor, 2015 - 2016 Sezonu Türkiye Voleybol Erkekler 3. Ligi 1. Grup 1. Hafta müsabakasında Muğla temsilcisi Milas Belediyespor ile Milas Kapalı Spor Salonunda karşılaştı. Büyük bir çekişmeye sahne olan grubun ilk hafta maçında Malkara Belediyespor, salondan 3-0 mağlup ayrılmasına rağmen oynadığı oyunla voleybol otoriteleri ve sporseverlerin büyük beğenisini topladı.
Malkara Belediyespor’u Milas’ta yalnız bırakmayan Malkara Belediyespor Voleybol Şube Başkanı Biray Yay, genç ama bir o kadar da yetenekli bir ekip oluşturduklarını ifade ederek, "Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcımız Kulüp Başkanımız Celal Yılmaz ve tüm yöneticilerimizle birlikte maddi ve manevi desteğimizi esirgemeyerek takımımızın yanındayız. Sezonun ilk maçında çok iyi mücadele etmemize rağmen kıran kırana geçen maç sonrasında şansız bir şekilde yenildik. Fakat burada bazı eksikliklerimizi görmüş olduk. Önümüzdeki cumartesi gününe kadar bu eksiklikleri de kapatarak kendi evimizde oynayacağımız bir sonraki maçımızı taraftarımızın da vereceği destekle kazanacağımıza inanıyorum" dedi.
Milas Belediyespor Yöneticileri ise müsabaka sonunda yapmış oldukları açıklamada, "Türkiye Voleybol Erkekler 3. Ligi’nde ilk defa mücadele eden, 12 saatlik bir yolculuğun ardından Milas’a gelen ve yol yorgunluğu olmasına rağmen hem de deplasmanda başa baş oynayarak çok iyi bir mücadele ortaya koyan Malkara Belediyespor takımını mücadelelerinden dolayı tebrik ediyoruz. Bundan sonraki oynayacakları maçlarda kendilerine başarılar diliyoruz" diyerek Malkara Belediyespor takımını tebrik etti.
Malkara Belediyespor Voleybol Takımı 2. Hafta müsabakasında 31 Ekim 2015 Cumartesi günü Malkara 14 Kasım Kapalı Spor Salonu’nda saat 14.00’de Balıkesir temsilcisi Bigadiç Belediyespor’u konuk edecek.
YORUM EKLE