Yeni Malatyaspor’da Ali Sakal ve Erkan Sekman ile yollar ayrıldı

Yeni Malatyaspor’da Teknik Heyetin Raporu Doğrultusunda Orta Saha Oyuncusu Ali Sakal (fotoğraftaki) Ve Defans Oyuncusu Erkan Sekman’a Kampa Katılmamaları Yönünde Haber Gönderildiği Belirtildi.

Yeni Malatyaspor’da Ali Sakal ve Erkan Sekman ile yollar ayrıldı
banner230
Yeni Malatyaspor’da teknik heyetin raporu doğrultusunda orta saha oyuncusu Ali Sakal ve defans oyuncusu Erkan Sekman’a kampa katılmamaları yönünde haber gönderildiği belirtildi.
Yeni sezon hazırlıklarını Bolu Termal’de sürdüren sarı-kırmızılı takımda Teknik Direktör İrfan Buz’un Ali Sakal ve Erkan Sekman’a kafasındaki kadro için yetersiz olduklarını ve yeni sezonda kendilerini düşünmediğini söylediği ifade edildi. Kararın her iki futbolcuya da iletildiği öğrenildi.
Çocuğunun tedavisi için Giresun’da bulunan Ali Sakal, İHA muhabirine yaptığı açıklamada kendisine kararın iletildiğini doğruladı.
“Benim arma aşkımı sadece Malatyaspor taraftarı bilir”
Yeni Malatyaspor’dan ayrılmak gibi bir düşüncesinin hiçbir zaman olmadığını, kararı öğrendiğinde çok üzüldüğünü kaydeden Ali Sakal, “Tam da kampa katılmak için gün sayarken, bir anda bu kararı ilettiler. Tabi çok şaşkın ve de üzüntülüyüm. Ben her zaman Malatyaspor için elimden geleni yaptım. Evet çocuğum çok ağır bir hastalığın pençesinde ama ben hiçbir zaman bunu gerekçe gösterip mücadelemden kaçmadım. Bu konuyla ilgili de çok fazla konuşmak istemiyorum. Benim arma aşkımı sadece Malatyaspor taraftarı bilir. Herkes hakkını helal etsin, benden yana hakkım varsa helal olsun” dedi.
YORUM EKLE