Yalova Belediyespor, Konya Selçuklu Belediyesi’ni Devirdi

Türkiye Basketbol 2. Ligi A Grubu’nda mücadele edecek olan Yalova Group Belediyespor takımı son hazırlık maçında Konya Selçuklu Belediyesi ile karşılaştı.90. Yıl Spor Salonu’nda oynanan maçı Yalova ekibi 29 sayı farkla 80-51 kazandı....

Yalova Belediyespor, Konya Selçuklu Belediyesi’ni Devirdi
banner230
Türkiye Basketbol 2. Ligi A Grubu’nda mücadele edecek olan Yalova Group Belediyespor takımı son hazırlık maçında Konya Selçuklu Belediyesi ile karşılaştı.
90. Yıl Spor Salonu’nda oynanan maçı Yalova ekibi 29 sayı farkla 80-51 kazandı. Gemlik Zeytini Basketbol turnuvasını kazandıktan sonra ki hazırlık maçında Konya Selçuklu Belediyesi’ni mağlup eden Yalova Group Belediyespor’da Fatih 18, Hüseyin 14, İlkay 12, Asım 11, Ali ve Cihan Deliçay 7, Canberk 6, Cihan Hafızoğlu ise 5 sayıyla oynadı.
Karşılaşmanın ilk periyotu Yalova ekibinin 24-17’lük üstünlüğü ile geçildi. İkinci periyotu ise Konya ekibi 17-16 önde tamamladı. Üçüncü çeyreği domine eden Yalova’nın dev adamları son periyota -40 üstün giren taraf oldu. Son çeyrekte de iyi oyununu sürdüren ev sahibi ekip maçı 80-51 kazandı.
YORUM EKLE