Yalova Belediyespor, Ankara’da Destan Yazdı

Türkiye Masa Tenisi Süper Liginin 2. etap maçları Ankara Mamak Spor Salonu’nda oynanandı. Ankara’ya lider unvanıyla giden Yalova Belediyespor Masa Tenisi takımı 4 maçından galibiyet alarak 16 puanla liderliğini sürdürdü.ETTU Cup’a 2. turda...

Yalova Belediyespor, Ankara’da Destan Yazdı
banner230
Türkiye Masa Tenisi Süper Liginin 2. etap maçları Ankara Mamak Spor Salonu’nda oynanandı. Ankara’ya lider unvanıyla giden Yalova Belediyespor Masa Tenisi takımı 4 maçından galibiyet alarak 16 puanla liderliğini sürdürdü.
ETTU Cup’a 2. turda veda eden altyapısında yetiştirdiği oyuncularla mücadele eden Yalova Belediyespor Masa Tenisi Takımı ilk gün müsabakalarında Ankara Türk Telekomspor’u 4-2, Bursaspor’u 4-0, ikinci gün karşılaşmalarında ise Gaziantep Şahinbey Belediyesi’ni ve TOFAŞ’ı 4-0’lık skorlarla mağlup etti ve 4’de 4 yaptı.
Yalova Belediyespor Başkanı Resul Kocaağa, ”Masa tenisinde sezona transfer yapmadan altyapımızdan yetişen oyuncularla başladık. ETTU Cup’ta önemli kazanımlarımız oldu. Süper Lige ise müthiş başladık. İzmir’den sonra Ankara’da da 4’de 4 yaparak liderliğimizi sürdürdük. Büyük bütçelere yabancı oyunculara sahip olan takımları dize getirdik. Bu da başarımızı ortaya koyuyor. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE