Şampiyon Yüzücü Başarıya Doymuyor

Yıldırım Belediyespor’un yıldız sporcusu Mehmet Nihat Yılmaz, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından Mersin’de düzenlenen organizasyonda şampiyon oldu.‘Sporun Merkezi Yeni Yıldırım’ anlayışıyla amatör sporlara büyük önem veren Yıldırım...

Şampiyon Yüzücü Başarıya Doymuyor
banner230
Yıldırım Belediyespor’un yıldız sporcusu Mehmet Nihat Yılmaz, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından Mersin’de düzenlenen organizasyonda şampiyon oldu.
‘Sporun Merkezi Yeni Yıldırım’ anlayışıyla amatör sporlara büyük önem veren Yıldırım Belediyesi, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Yıldırım Belediyesporlu yüzücü Mehmet Nihat Yılmaz, Mersin’de yapılan ‘Anadolu Yıldızlar Ligi 2015 Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda birinci oldu. 19 ilden 278 sporcunun katıldığı şampiyonada Yılmaz, 100 metre kurbağalama stilinde rakiplerini geride bırakarak büyük bir başarıya imza attı.
Şampiyon yüzücünün başarısından gurur duyduklarını söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Ulusal alanda bize bu başarıyı yaşatan sporcumuzu ve antrenörlerini tebrik ediyorum. Sporun ve sporcunun dostu bir belediye olarak yaptığımız yatırımlar sonucunda her branşta şampiyonluklar elde ediyoruz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE