Saffet Akyüz’den örnek davranış

Doğuştan bedensel engelli Galatasaray sevdalısı Abdulkadir Esen, Galatasaraylı futbolcuların imzaladığı formasına kavuştu. Galatasaray U19 Takımı Teknik Sorumlusu Saffet Akyüz’ün A Takım futbolcularına imzalattığı forma Dr. Mustafa Mod...

Saffet Akyüz’den örnek davranış
banner230
Doğuştan bedensel engelli Galatasaray sevdalısı Abdulkadir Esen, Galatasaraylı futbolcuların imzaladığı formasına kavuştu. Galatasaray U19 Takımı Teknik Sorumlusu Saffet Akyüz’ün A Takım futbolcularına imzalattığı forma Dr. Mustafa Mod ve İHA Spor Müdürü Mustafa Karagöl’den teslim alan Abdulkadir Esen sevinçten kendinden geçti.
Galatasaraylı futbolcuların imzaladığı formasını aldıktan sonra Abdulkadir, "Saffet Ağabey’e çok teşekkür ediyorum. Benim için formayı imzalatıp göndermiş. Beni o kadar mutlu etti ki; anlatamam. Sizlere de teşekkür ediyorum buraya kadar getirip beni mutlu ettiniz" dedi. İmzalı formaya uzun uzun bakan Abdulkadir, Mustafa Mod’a sarılarak sevincini paylaştı. Abdulkadir, imkan olursa çok sevdiği Galatasaray’ın bir kez de maçına gitmek istediğini söyledi.
YORUM EKLE