Kayseri Erciyesspor Galibiyeti Timuçin Bayazıt’a Hediye Etti

Kayseri Erciyesspor, kendi sahasında 9 hafta sonra aldığı galibiyeti 44. yaş gününü kutlayacak olan teknik direktör Timuçin Bayazıt’a armağan etti.Maç sonrasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Kayseri Erciyesspor Teknik Sorumlusu...

Kayseri Erciyesspor Galibiyeti Timuçin Bayazıt’a Hediye Etti
banner230
Kayseri Erciyesspor, kendi sahasında 9 hafta sonra aldığı galibiyeti 44. yaş gününü kutlayacak olan teknik direktör Timuçin Bayazıt’a armağan etti.
Maç sonrasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Kayseri Erciyesspor Teknik Sorumlusu İbrahim Uzunca, alınan galibiyeti doğum günü yaklaşan teknik direktör Timuçin Bayazıt’a armağan ettiklerini belirterek, "Haftalardır maç kazanamama stresi vardı. Biz geldiğimiz günden beri çalışmalarımızla, birlik ve beraberliğimiz ile Göztepe maçına yansıtmıştık. Giresun maçı ile birlikte bir başlangıç yapacağımızı biliyorduk. Bu gün en iyi şekilde, canlarını dişlerine takarak oynadılar. Onları kutluyorum. Bundan sonraki maçlar için bir başlangıç oldu. En iyi şekilde bu takımı layık olduğu yerlere taşıyacağız. Timuçin hocamıza doğum günü hediyesi olarak armağan ediyoruz" diye konuştu.
GİRESUNSPOR CEPHESİ
Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ise yaptığı açıklamada “Maçın geneline bakacak olursak, oyunun kontrolü bizdeydi. İlk yarı biraz sıkıntılıydı. İlk 10 dakika net pozisyonlarımız vardı. Onları gole çeviremeyince bu tür sıkıntıları yaşıyorsunuz. 90. dakikada böyle bir gol yerseniz mağlup olursunuz. Her şeyi yapıyorsunuz bir veya iki hata yapıyorsunuz. Bu dakikada böyle gol yememek lazım. Zor bir maça çıkacağımızı biliyorduk. Rakip bizim maçı çıkış maçı olarak görüyordu ve bunu başardılar. Yapacak bir şey yok, önümüzdeki maça odaklanacağız" ifadesinde bulundu.
YORUM EKLE