Kara Kartal’ın Şampiyonluk Kupası Malatya’da

2015-2016 Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş’ın şampiyonluk kupası Malatya’da taraftarlarla buluştu.7 yıl aradan sonra geçtiğimiz sezonu şampiyonlukla kapatan Kara Kartal’ın kupası 24 ilden...

Kara Kartal’ın Şampiyonluk Kupası Malatya’da
banner230
2015-2016 Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş’ın şampiyonluk kupası Malatya’da taraftarlarla buluştu.
7 yıl aradan sonra geçtiğimiz sezonu şampiyonlukla kapatan Kara Kartal’ın kupası 24 ilden sonra bugün Malatya’ya geldi.
Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezindeki Kartal Yuvası Mağazasında sergilenen şampiyonluk kupasına taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Bazı taraftarlar 7 yıl aradan sonra gelen kupayla bol bol fotoğraf çektirdi.
Kupanın Malatya’ya gelmesinden son derece mutlu olduklarını ifade eden Malatya Kartal Yuvası Mağazası Personeli Mehmet Hikmet Demirci, “Bu anlatılmaz bir duygu, şampiyonluk kupamız mağazamıza geldi. Bütün Beşiktaşlılar gibi ben de çok heyecanlıyım” diye konuştu.
Bu seneki şampiyonluğun çok anlamlı olduğunu ifade eden bazı Beşiktaşlı taraftarlar da kupanın Malatya’ya gelmesinden son derece mutlu olduklarını söylediler.
Siyah- beyazlı takımın şampiyonluk kupası bugün gece 24.00’e kadar Kartal Yuvası mağazasında sergilenecek. Kupa daha sonra Gaziantep’e götürülecek.
YORUM EKLE