Hatay Büyükşehir Belediyespor’da Yeni Sezon Hazırlıkları

Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Hatay Büyükşehir Belediyesspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.Hatay Büyükşehir Belediyesspor Genel Menajeri Mahmut Denk, 3 Ağustos itibariyle sezonu açtıklarını belirterek, "Sezona...

Hatay Büyükşehir Belediyespor’da Yeni Sezon Hazırlıkları
banner230
Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Hatay Büyükşehir Belediyesspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.
Hatay Büyükşehir Belediyesspor Genel Menajeri Mahmut Denk, 3 Ağustos itibariyle sezonu açtıklarını belirterek, "Sezona genç ve dinamik bir hoca ile başladık. Bu dinamizmin takımı olumlu etkileyeceğine eminiz. Sahada son topa kadar mücadele eden, tribünlere seyir zevki veren bir takım oluşturma zevki içerisindeyiz. Bu konuda bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen onursal başkanımız ve kulüp başkanımız sayın Serdar Güven’e, kulüp yönetimimize, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve Hatay halkına sonsuz teşekkürler ediyoruz. Tüm takımlara yeni sezonda sağlıklı ve başarılı sezon geçirmelerini dileriz” dedi.
Hatay Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Serdar Güven de antrenman öncesi takım oyuncularıyla tek tek tokalaşarak sohbet etti. Güven, ”16 aydır kulüp başkanlığı yapıyoruz. Zor ve sıkıntılı dönemler yaşadık. Önümüzde zorlu bir süreç var. Hedefimizi yüksek tutup ligi en iyi yerde bitirmeye çalışacağız. Bu sezonun kazasız belasız olmasını ve sağlıkla geçirmenizi diliyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2015, 16:07
YORUM EKLE