Gaziantepspor-torku Konyaspor Maçı Sonrası Bıçaklı Kavga

Gaziantepspor, Torku Konyaspor maçının ardından Gaziantepsporlu taraftarlar ile Torku Konyaspor taraftarları arasında bıçaklı kavga yaşandı. Çıkan olaylarda bir taraftar bıçaklandı.Gaziantepspor ile Torku Konyaspor arasında oynanan ve 90...

Gaziantepspor-torku Konyaspor Maçı Sonrası Bıçaklı Kavga
banner230
Gaziantepspor, Torku Konyaspor maçının ardından Gaziantepsporlu taraftarlar ile Torku Konyaspor taraftarları arasında bıçaklı kavga yaşandı. Çıkan olaylarda bir taraftar bıçaklandı.
Gaziantepspor ile Torku Konyaspor arasında oynanan ve 90 dakikası 1-1 biten karşılaşmanın ardından taraftarlar arasında kavga çıktı. Bir taraftarın ayağından bıçakla yaralandığı kavgada, Torku Konyaspor taraftarlarını taşıyan otobüs taşlandı. Camları kırılan otobüs olay yerinden hızla uzaklaşırken, edinilen bilgiye göre otobüsün içinden atılan bir ekmek bıçağı, Gaziantepsporlu taraftar Harun Öztemiz’in (32) bacağına saplandı.
Kıbrıs Caddesi üzerinde yaşanan olay nedeniyle bölgeye çok sayıda polis sevk edilirken, Torku Konyasporlu futbolcuları almak için statta bekleyen takım otobüsünün güvenlik nedeniyle çıkış yapmasına izin verilmedi. Yaralanan taraftar olay yerine çağrılan ambulansla 25 Aralık Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, stat çevresindeki güvenlik önlemleri arttırıldı.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273