Bursaspor Cas Davasına Katıldı

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, “deneyimli Hukukçular İle Birlikte Verilen 1 Yıllık Men Kararına İtirazimizi Ayrıntılı Bir Şekilde Gerçekleştirdik. Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi Konu Hakkındaki Kararını 2-3 Hafta İçinde Açıklayacak. Artık Bursaspor’umuz İçin İyi Haberleri Bekleyeceğiz” Dedi.

Bursaspor Cas Davasına Katıldı
banner230
Bursaspor, 1 yıl Avrupa kupalarından men ve 50 bin Euro para cezasına yaptığı itiraz için CAS’ta görülen davaya katıldı.
Bursaspor’un UEFA Finansal Kontrol Kurulu tarafından Bursaspor’a 2012 yılında verilen ve CAS tarafından ertelenen 1 yıl Avrupa kupalarından men ve 50 bin Euro’luk para cezası kararının yürürlüğe konulmaması için yapılan itiraz üzerine bugün İsviçre’nin Lozan kentinde duruşma gerçekleştirildi.
Duruşmaya katılan Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı yaptığı açıklamada, “Deneyimli hukukçular ile birlikte verilen 1 yıllık men kararına itirazımızı ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirdik. Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi konu hakkındaki kararını 2-3 hafta içinde açıklayacak. Artık Bursaspor’umuz için iyi haberleri bekleyeceğiz” dedi.
YORUM EKLE