Bursa Sporunun Acı Günü

Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor eski İl Müdürü ve Bursaspor Divan Kurulu Üyesi Erdoğan Ağırbaşlı son yolculuğuna uğurlandı.Yaklaşık 2 aydır hastanede tedavi görmesine rağmen vefat eden Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor eski İl Müdürü...

Bursa Sporunun Acı Günü
banner230
Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor eski İl Müdürü ve Bursaspor Divan Kurulu Üyesi Erdoğan Ağırbaşlı son yolculuğuna uğurlandı.
Yaklaşık 2 aydır hastanede tedavi görmesine rağmen vefat eden Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor eski İl Müdürü ve Bursaspor Divan Kurulu Üyesi Erdoğan Ağırbaşlı son yolculuğuna uğurlandı. Fatih Sultan Mehmet Camii’nde bugün öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına CHP Bursa Milletvekili Turhan Tayan, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Devlet eski Bakanı ve Olay Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Çağlar, Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (BASKF) Cemal Vardar, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Antrenörü Emin İmen’in yanı sıra ailesi ve sevenleri katıldı. Bursa sporuna uzun yıllar hizmet veren, spor camiasının sevilen simalarında Erdoğan Ağırbaşlı’nın cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Emirsultan Mezarlığı’na defnedildi.
YORUM EKLE